Vedoucí oddělení konstruktérů a technologů!

Liberec, Česko

Popis pozice

Skvělá příležitost pro seberealizaci a postup ve své kariéře!

Místo pracoviště: cca 20km od Liberce

  • koordinace zajištění nástrojů – od prototypů až po sérii u externích dodavatelů organizace a řízení zadání forem, nástrojů a přípravků do výroby

  • strategický výběr externích dodavatelů nástrojů

  • komunikace s externími dodavateli nástrojů a přenášení interních a zákaznických požadavků na dodavatele

  • finančně technické vyjednávání podmínek s externími dodavateli

  • řešení reklamací zpracování podkladů pro kalkulaci pro obchodní oddělení

  • nastavení a vyhodnocování termínů zadávání optimalizací, dezénů atd.

  • organizace přeprav nástrojů z externích nástrojáren

  • organizace a řízení zadávání funkčních zkoušek forem

  • vedení oddělení technologů a konstruktérů (cca 6 lidí)

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ vzdělání technického oboru

  • praxe z obdobné pozice min. 3 roky v automotive výrobní firmě

  • znalost pojmů jako frézování, jiskřička, drátořez

  • komunikativní znalost Aj (výhodou)

  • znalost programu 3D Tool velkou výhodou

Nabízíme

  • 7hodinová pracovní doba

  • platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností

  • česká a stabilní společnost

  • závodní stravování

  • zaměstnanecký úročený vklad

  • příspěvek na penzijní spoření

  • služební notebook a telefon

  • týden placeného volna navíc

  • výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile

  • MultiSport kartu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4460692  Datum zveřejnění: 5.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.