Technický manažer

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro automotive společnost sídlící na Náchodsku hledám kandidáty na pozici Technického ředitele!

Jedná se o pozici v nejvyšším managementu, která postupně přebere řízení strategických oddělení a bude spojkou mezi skvěle fungujícími a dlouholetými vědoucími jednotlivých oddělení a ředitelem závodu.

Ideální kandidát je technicky zdatný, zkušený ve strategickém řízení a vedení lidí, přísný a zároveň diplomatický, inovativní a hlavně používá selský rozum!

Náplň práce:

  • vedení technického úseku (technologie a vývoj), nástrojárny, konstrukce a údržby (postupné přebírání)

  • budete mezičlánkem mezi vedoucími jednotlivých úseků a ředitelem závodu

  • zodpovědnost za technickou a technologickou přípravu nových projektů

  • plánování investic

  • spolupráce v rámci ostatních závodů ve světě

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (SŠ/VŠ)

  • zkušenosti s řízením technických oddělení (konstrukce, technologie, vývoj)

  • analytické myšlení, schopnost hledat řešení

  • technické znalosti doplněné logickým uvažovaním a selským rozumem

  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • samostatnou pozici a zodpovědnou pozici

  • osobní i profesní růst

  • zajímavé bonusy a benefity

  • 5 týdnů dovolené + 12 dnů volna navíc

  • příspěvek na stravování i na volnočasové aktivity

  • a další...

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mě kontaktovat, popř. rovnou zašlete životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová