Administrativní specialista v IT společnosti

Praha

Popis pozice

IT společnost s přátelskou a neformální atmosférou sídlící v centru Prahy rozšiřuje svůj tým o parťáka/parťačku pro administrativní činnosti.

Pozice je vhodná pro zkušené a analyticky založené kandidáty s komunikativní angličtinou a pokročilou znalostí MS Excel.

Odměnou Vám bude kromě atraktivního mzdového ohodnocení budou také kvartální bonusy, neomezené sickdays, flexibilní pracovní doba, home office, příspěvky na stravování, MHD, volnočasové aktivity a také smlouva na HPP na dobu neurčitou.

  • nákup servisních služeb

  • fakturace dodavatelských servisů

  • příprava podkladů pro zpracování nabídky v oblasti servisních služeb

  • evidence a administrace smluv servisní podpory – odpovědnost za správnost nastavení servisních smluv

  • objednání služeb u dodavatele

  • komunikace s dodavateli a obchodními partnery

  • podpora obchodního oddělení

  • udržování aktuálních informací v interním systému

  • poskytování aktuálních informací o oblasti servisu směrem k obchodnímu oddělení a technickým týmům

Profil kandidáta

  • pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce atd.)

  • pokročilá znalost angličtiny

  • analytické a systematické myšlení

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 55 000 Kč na základě Vašich zkušeností

  • kvartální bonusy

  • smartphone a laptop

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • neomezené sickdays

  • příspěvky na stravování

  • roční kupon na MHD

  • Multisport karta

  • jazykové kurzy

  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • moderní kanceláře v centru Prahy

  • spolupráce na HPP na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4461362  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc