Manažer obchodu a marketingu - vhodné i pro absolventy

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vystudovanou alespoň střední školu se zaměřením na energetiku nebo silnoproud? Zajímá Vás oblast energetiky a máte komunikativní angličtinu?

Tak hledáme právě vás. Pro společnost zabývající se inovacemi v oblasti energetiky hledáme obchodníka s přesahem do marketingu, který se bude podílet na rozvoji českého a východoevropského trhu. Pokud máte zkušenosti s obchodem nebo jste absolvent s elektrotechnickým vzděláním a nabídka vás zaujala, zašlete nám váš životopis.

  • rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky

  • akviziční činnost - na českém a východoevropském trhu

  • zpracování cenových nabídek a technických podkladů

  • podílení se na vývoji nových produktů

  • komunikace s českými zákazníky + zákazníky ze zahraničí ( Pobaltí, Německo)

  • spolupráce s pobočkami

  • 2 x ročně podílení se na veletrzích a výstavách

  • studium novinek, aktuálního dění na trhu

  • 3 x do měsíce výjezd do terénu

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického nebo technického směru (např. energetika, silnoproud)

  • praxe v prodeji je výhodou - vhodné i pro absolventy s elektrotechnickým vzděláním

  • Řp skupiny B

  • komunikativní angličtina - komunikace se zahraničními zákazníky ohledně technických záležitostí

  • komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • 13., 14., 15. plat

  • služební automobil i pro soukromé účely

  • služební mobilní telefon + notebook

  • možnost pracovat na homeoffice

  • možnost pracovat v nové kanceláře v Plzni

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • kariérní postup v rámci firmy

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4461367  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.