Vedoucí koupelnového studia

Liberecký kraj

Popis pozice

  • komplexní řízení chodu koupelnového studia

  • aktivní práce na prodejně

  • zodpovědnost za dosažené obchodní výsledky

  • aktivní zapojení do prodeje (podpora složitějších obchodních případů, řešení reklamací, pohledávek apod.)

  • velmi úzká spolupráce s manažerem koupelnových studií a vedoucím pobočky (personální záležitosti, vzhled vystavených kójí apod.)

Profil kandidáta

  • Vzdělání obchodního nebo stavebního směru

  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office

  • Praxe na obchodní pozici (z prostředí koupelnového či kuchyňského studia výhodou)

  • Zkušenosti s přímým vedením týmu prodejců

  • Cílevědomost, spolehlivost, dynamika a chuť budovat a rozvíjet svěřené koupelnové studio

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Propracovaný systém zaškolení

  • Pracovní poměr na dobu neurčito

  • 2 dny placeného zdravotního volna

  • Stravenky ve výši 110 Kč

  • Zajímavá sleva na veškeré zboží

  • Zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny

  • MutiSport karta za zvýhodněnou cenu

  • Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně

  • Příspěvek na penzijní připojištění a mnohé další odměny (za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...)

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4461371  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.