Průmyslový inženýr - vhodné i pro absolventy

Plzeňský kraj

Popis pozice

Zajímá Vás oblast průmyslového inženýrství? Máte technický background a zájem se učit novým věcem?

Pakliže předpokládáte, že by Vás optimalizace výrobních procesů s důrazem na efektivitu výroby mohla bavit, pošlete Váš životopis a následně zhodnotíme Vaše předpoklady na danou pozici.

Samozřejmě vítáme také odborníky a zkušené průmyslové inženýry!
Na této pozici se naučíte:

  • vyhodnocovat ukazatele výroby

  • zjišťovat, co potřebují operátoři ke své práci

  • tvořit layouty výrobních linek

  • optimalizovat výrobu

  • zavádět a udržovat metody průmyslového inženýrství (5S, TPM, Kaizen, SMED

Profil kandidáta

  • zájem o oblast průmyslového inženýrství, případně praxi na obdobné pozici

  • chuť se učit

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • proaktivní přístup

Nabízíme

  • výrazný progres v nabrání zkušeností

  • nadstandardní mzda

  • příspěvek na dopravu 3kč na Km

  • týden dovolené navíc

  • jazykové kurzy

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • nová kantýna s výborným a placeným jídlem

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326