Řidič VZV - nepřetržitý provoz / Prostějov

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Sklad je Vaše srdeční záležitost a chcete upatnit zkušenosti s řízením VZV?
I neplatný průkaz na VZV, obnovíme. Je nutný platný řp. sk. B.

Pojď se s námi podívat do našeho skladu, rozšířit si obzory a navázat na zkušenosti o výrobní spol., kde je kvalitní parta.
Budete především rozvážet a zaskladňovat materiál výroby.

Profil kandidáta

  • praxe v řízení VZV výhodou

  • uvítáme zkušenosti ze skladu (práce se čtečkami, řízení VZV a znalost prostředí skladů výr. spol.)

  • řidičský průkaz skupiny B

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • fin. ohodnocení s růstem

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • přátelské a neformální prostředí

  • příspěvek na stravování

  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová