ERP system - Správce dat - junior / senior

Jihočeský kraj

Popis pozice

Chcete se učit novým dovednostem? Být součástí mezinárodního týmu a denně komunikovat v angličtině? Spolupracovat nebo rovnou řídit různorodé projekty napříč Evropou?
Hledáme vhodné kandidáty na pozici Správce dat s pokročilou znalostí ERP systému.

  • Spolupráce s týmem specializovaným na kmenová data SAP týkající se obchodních partnerů od jejich vytvoření až po využití

  • Efektivní udržování dat, dohled nad jejich správností a integritou

  • Sledování a podpora zlepšování kmenových dat obchodních partnerů společnosti

  • Sledování kvality a plnění daných cílů

  • Podpora místního týmu, podpora budoucích projektů

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

  • Aktivní znalost angličtiny (min. B2)

  • Znalost MS Office (převážně Excel), praktická znalost ERP systému min. 3 roky

  • Ochota dále se vzdělávat

  • Týmový duch, prozákaznické vystupování

Nabízíme

  • Příležitost být součástí mezinárodní společnosti

  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv

  • Možnost využívat částečně HOME OFFICE

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Zaškolení u zahraničního týmu

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

  • Parkování v místě zajištěno

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4461658  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.