Systémový inženýr - Bitozeves (m/ž)

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobou interiérových komponentů do aut hledáme systémové inženýra pro nový projekt Seating.

  • Plánování a implementace interního auditu IOS

  • Zormulování plánu změn IOS, implementace, sledování a zpětná vazba o průběhu implementace plánu

  • Zodpovědnost za analýzu mezer a sladění s požadavky YF IOS, aby byly splněny požadavky na provoz lokalizace sedadel

  • Organizování školení souvisejících s IOS a propagace sdílení osvědčených obchodních postupů v provozu IOS v rámci společnosti

  • Pomáhat při završování činností certifikace systému managementu jakosti společnosti

  • Podpora továren a zahraničních poboček/dceřiných společností k dokončení přípravy a příjmu zákaznických auditů

Profil kandidáta

  • Bakalářský titul a vyšší, přednostně obor mechanik nebo jiné inženýrství

  • 2 roky související pracovní zkušenosti v systému managementu kvality

  • Obeznámenost s IATF 16949

  • Dobré komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce

  • Silná schopnost pracovat pod určitým tlakem

  • Časová flexibilita

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příležitost k růstu v rámci mezinárodní organizace

  • 25 dní dovolené

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč / den, které můžete využít i v závodní jídelně

  • Příspěvek na volnočasové aktivity 460 Kč měsíčně

  • Příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění

  • Firemní akce

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4461661  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.