Disponent logistiky - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

  • správa zákaznických požadavků,

  • každodenní komunikace se zákazníky

  • zajištění skladových zásob pro hotové výrobky

  • plánování výroby

  • kontrola skladových zásob

  • řízení náběhu nových výrobků

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání

  • komunikativní znalost angličtiny (B2, C1)

  • znalost SAP a MS Office na pokročilé úrovní

  • zkušenosti v oblasti logistiky (automotive) minimálně 3 roky

  • proaktivní přístup, týmový duch

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba

  • dovolená 5 týdnů

  • závodní stravování s příspěvkem

  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • pravidelné firemní akce

  • 13. plat

  • notebook a telefon k soukromým účelům

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4461902  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.