Konstruktér v elektroprůmyslu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete se podílet na tvorbě nových projektů? Máte zkušenosti na obdobné pozici ? Máte vzdělání se změřením na strojírenství ?

Pokud jste zkušený konstruktér a hledáte práci a toužíte po změně zaměstnavatele, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Staňte se novým článkem týmu konstruktérů.

  • navrhování a tvorba výkresové a výrobní dokumentace výrobků a forem

  • design nových výrobků dle požadavků zákazníka

  • konstrukce přípravků pro výrobu

  • práce v programech 3D CAD

  • komunikace v cizím jazyce se zahraničními kolegy

Profil kandidáta

  • ukončené VŠ vzdělání - obor strojírenství

  • předchozí praxe na obdobné pozici

  • znalost 3D CAD programu, Siemens NX

  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • 13. mzda

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • kariérní postup v rámci firmy

  • flexibilní pracovní doba

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4461903  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.