Vývojový konstruktér strojů pro manipulaci

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro společnost, která je předním výrobcem manipulačních ramen do lisoven, karosáren, svařoven a dalších provozů hledáme vývojového konstruktéra.

Množství atraktivních projektů a i charakter činnosti firmě zajišťuje stabilitu a tím i zajímavé uplatnění pro jednotlivé uchazeče o zaměstnání.

  • Návrh a vývoj nových produktů v oblasti toolingových systémů (Průmysl 4.0)

  • Návrh testovacích zařízení, analýza experimentálních výsledků

  • Budování knowledge-base v rámci mezinárodního prostředí

  • Optimalizace stávajících produktů

  • Komunikace s vývojovými teamy po celém světě

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání – strojní zaměření

  • Zkušenost s 3D konstrukčním systémem (AutoCad, Solidworks), bez toho se v této práci neobejdete

  • Pokročilá znalost MS Office

  • Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou), budete komunikovat se zahraničními kolegy

  • Prakticky založený člověk se zkušeností s konstrukcí strojů a zařízení

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním prostředí

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Možnost práce na Home-office

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Služební telefon

  • Stravenky

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365