Obchodně-produktový manažer v oblasti tepelných čerpadel

Popis pozice

Do společnosti, zabývající se výrobou tepelné techniky, hledáme obchodně-produktového manažera!  Máte obchodního ducha, tah na branku a zkušenost s tepelnými čerpadly? Pokud ano, možná je toto příležitost právě pro vás!

  • Podpora prodeje produktů v oblasti tepelných čerpadel

  • Komunikace s mateřskou společností a s externí i interní prodejní sítí

  • Příprava technických podkladů a podkladů pro marketingovou komunikaci

  • Spolupráce s obchodním týmem

  • Analýza trhu v dané oblasti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ, nejlépe technický obor

  • Zkušenosti s tepelnými čerpadly podmínkou!

  • Perfektní komunikační, organizační a prezentační dovednosti

  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Firemní automobil, iPhone, iPad/notebook i k soukromému užívání

  • Firemní akce (letní grilování atd.)

  • Multisport karta

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování, příspěvek na životní či penzijní připojistění (po 1 roku ve společnosti)

  • Možnost odpočinku v relax zóně

  • V pátky končíme brzy!

Benefity

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4462324  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.