Operátor/ka opracovny Chabařovice - nástup možný IHNED

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

  • Práce na poloautomatické výrobní lince dle výrobního postupu

  • Kontrola materiálového a nástrojového vybavení

  • Hlášení neshod a spolupráce při jejich odstranění

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru obráběč či jiném technickém oboru (strojní mechanik apod.)

  • Ochota práce ve dvousměnném provozu (po - pá, ranní - odpolední směny)

  • Zkušenost z výroby výhodou

  • Spolehlivost a ochota učit se

Nabízíme

  • Příjemný kolektiv, rodinné prostředí

  • Dotované stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • A další výhody plynoucí z kolektivní smlouvy

  • V tuto chvíli pouze ranní a odpolední směny

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4462325  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc