Směnový kontrolor/ka kvality

Středočeský kraj

Popis pozice

  • Mezioperační kontrola kvality podle výkresové dokumentace

  • Kontrola kvality výrobků

  • Rozměrová kontrola, uvolnění 1. kusu po najetí výroby

  • Kontrola termínů kalibrace měřidel

  • Kontrola na příjmu a výdeji dodávek podle kontrolního předpisu, výkresové dokumentace

  • Odvádění hotových výrobků v ERP systému ABAS

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání (strojní)

  • Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou, budete ji mít v ruce každý den a podle ní se rozhodovat

  • Uvítáme, zda máte s pozicí směnového kontrolora zkušenosti

  • Budete ochotný pracovat ve dvousměnném provozu

  • Samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, pečlivost jsou čtyři vlastnosti, které nesmí kotrolorovi/ce chybět

  • Víte jak se pracuje s kontrolními měřidly a jak mají správně fungovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti se zajímavým produktem

  • Přátelský kolektiv

  • Systém vzdělávání zohledňující individuální potřeby zaměstnance

  • Rozmanité portfolio produktů

  • Tvůrčí prostředí, možnost se prosadit

  • 25 dní dovolené

  • Stravenky

  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Bonus za odvedenou práci

  • 13. plat

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4462331  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.