Obsluha CNC soustruhu - dvě směny

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost s obslouhou CNC soustruhu (ideálně v sstému Sinumerik nebo Fanuc) a hledáte novou práci bez nočních směn?

Nehledáme experty, ale postačí i kratší zkušenost - budete precizně zaškoleni.

  • obrábění malých a středních dílů - ne sériová výroba

  • samostatné seřízení a obsluha CNC soustruhu

  • průběžná kontrola procesu, práce s měřidly

  • údržba a čištění stroje

Profil kandidáta

  • alespoň vyučení ve strojírenském oboru

  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

  • čtení technické dokumentace

  • ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • motivační systém odměn ke mzdě

  • malý přátelský kolektiv na pracovišti

  • místo výkonu práce blízko centra Brna

  • stravenky/stravenkový paušál

  • svousměnný provoz bez nočních směn

  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4462337  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.