Technik údržby – náborový příspěvek 10 000 Kč

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do 6členného týmu na oddělení údržby hledáme nového zdatného kolegu, Technika údržby. Práce je vhodná pro kandidáty, kteří mají vyhlášku 50 a zároveň jsou zruční i v jiných oblastech. U nás uplatníte znalosti z různých oblastí, např. zámečnické práce, svařování apod.

  • Kombinace elektro údržby a mechanické údržby strojních zařízení

  • Zámečnické práce, instalatérské práce a další dle potřeby oddělení údržby

  • Vedení veškeré dokumentace související s opravami strojního zařízení

  • Komunikace se servisy a koordinace externích oprav

  • Práce na PC – MS Outlook, MS Office

  • Práce na ranní a odpolední směně

Profil kandidáta

  • Vyhláška 50/1978 Sb. - p. 6 podmínkou

  • Dokončené středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou

  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

  • Zaškolení na danou pozici je samozřejmostí

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 10 000 Kč, vyplacený po zkušební době

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění 4 Kč/km

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Oběd za 31 Kč

  • Firemní kantýna k dispozici v dopoledních hodinách

  • Nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma

  • 2 dny Sick days za rok

  • Příspěvek na benefitní kartu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Nadstandardní lékařská péče

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4462758  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.