Senior Solution Architect se zaměřením na sítě

Praha, Česko

Popis pozice

Zajímají tě různá IT řešení a hledáš nové pracovní místo? Do týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti komplexní řešení LAN, WAN, security, UC, výstavbu/migraci datových center on-premise či řešení migrace do cloudu.
Náš zákazník se považuje za jedničku mezi dodavateli IT řešení, nejen v ČR ale i v dalších 7 zemích východní Evropy. Na trhu působí již více než 25 let a za svou nejsilnější stránku považuji sehraný tým lidí, který se skládá ze špičkových IT odborníků a lidí, kteří se v oblasti IT cítí jako doma.

Co tě u nás čeká?

  • Analýza požadavků zákazníka

  • Návrh architektury a možných technických řešení

  • Plánovaní a technické vedení projektů

  • Příprava nabídek, finančních nákladů a časové náročnosti

  • Prezentace a prosazování projektů

  • Realizace projektů a tvorba dokumentů

  • Vytváření zadání pro expertní týmy a vyhodnocení práce

  • Studium nových technologií a jejich testování

  • Aktivní komunikace se zákazníky na různých úrovních organizace

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání, technický směr výhodou

  • 6 let praxe, a z toho minimálně 3 roky v oblasti architektury

  • Znalost sítí - podmínkou

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Široký přehled v ICT technologiích, zejména oblasti datových center

  • Schopnost dekomponovat problém na dílčí celky

  • Schopnost pracovat s neúplnými informacemi a zjišťovat si dodatečné informace

  • Principy vícevrstvé architektury a servisně orientované architektury (SOA)

  • Vynikající schopnost sdělovat technické informace laickým osobám, zejména v managementu

  • Zkušenost s migrací datových center a aplikací do jiných lokalit/cloudu výhodou

Nabízíme

  • Stravenkový paušál

  • Možnost pracovat občasně z domova a neomzené Sick Days

  • Služební telefon a pracovní notebook, což bereme jako samozřejmost

  • Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby

  • Roční kupon na MHD

  • Výuku anglického jazyka

  • Možnost multisport karty

  • Práci v srdci Karlína v designových kancelářích

  • Výkonové odměny

  • Pravidelné teambuildingy

  • Kamarádský pracovní tým plný odborníků

  • Možnost kariérního růstu

  • Práci ve stabilní společnosti - na trhu působíme již více než 25 let

  • Možnost podnikové půjčky

  • Slevu na zboží s vybranými partnery (elektronika, sportovní oblečení, ...)

  • A v neposlední řadě práci ve společnosti, která se pyšní titulem Czech Superbrands

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4462761  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.