Přijmeme na HPP šikovné operátory/ky na obsluhu výrobní linky!

Most, Česko

Popis pozice

Přijmeme do přátelského kolektivu ve výrobě v Mostě operátory/ky pro obsluhu vstřikolisních linek s nástupem IHNED!!!

Nevadí Vám práce v pohybu, jste šikovní a máte chuť pracovat? Tak hledáme přímo Vás:)
  • obsluha vtřikolisu a výrobní linky

  • kontrola kvality

  • skládání hotových výrobků a obsluha strojů

  • práce ve 3 směnném provoze

Profil kandidáta

  • ochotu pracovat ve 3 směnném provoze (R, O, N)

  • pohybová a fyzická zdatnost (obsluha více vstřikolisů) - dobrý zdravotní stav

  • výhodou je zkušenost v Automotive, popř. přímo se vstřikolisy

  • manuální zručnost

  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • nástupní mzda 22.000 Kč/ měsíčně, po zaučení navýšení + zákonné příplatky

  • výkonostní ohodnocení až do výše 2 000 Kč a mimořádné bonusy

  • stravenky v hodnotě 132 Kč

  • 25 dní dovolené

  • práce na HPP přímo v Mostě

  • přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Pechová
ID: 4463164  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.