Lean engineer - junior / senior

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme nově vhodného kandidáta/ku na pozici LEAN ENGINEER.

Místo pracoviště: Mladá Boleslav
Budete..

  • Navrhovat a realizovat kroky k neustálému zlepšování procesů štíhlé výroby

  • Sledovat aktuální směry a trendy v oblasti LEAN a pravidelně je prezentovat managementu

  • Analyzovat efektivitu procesů včetně návrhů na zvýšení efektivity

  • Metodicky zavádět a podporovat jednotlivá oddělení

  • Aplikovat vhodné LEAN nástroje

  • Dokumentovat realizované procesy

  • Reportovat managementu společnosti

  • Stanovovat ukazatele pro sledování finančních úspor

  • Zvyšovat povědomí zaměstnanců o jejich pro-aktivním přístupu ke zlepšení efektivity pracoviště

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • Praxe z obdobné pozice

  • Znalost metod štíhlé výroby - LEAN nástrojů a zkušenosti s tvorbou standardů (SFM, Hledání kořenových příčin, SMED, 5S, Standardizace, Vizualizace, VSM, KANBAN, FIFO, M.O.S.T, TPM, Ergonomie)

  • Certifikace Green Belt nebo Black Belt výhodou

  • Základní znalosti FMEA, IATF 16949

  • Aktivní znalost AJ - komunikativní úroveň

Nabízíme

  • Atraktivní finanční hodnocení

  • 13. mzda

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Akce pro zaměstnance

  • Odměny za pracovní výročí

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4463379  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.