Personalista/HRBP ke skvělé šéfce

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Baví vás práce s lidmi a chcete kupředu posouvat nejen sebe, ale i věci kolem? Baví vás podílet se na nastavování nových procesů? Máte chuť být součástí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí? Pak si neváhejte přečíst podrobnosti.

Stabilní HR tým strojírenské společnosti na Opavsku, hledá novou posilu, která se bude podílet na dalším rozvoji firmy.
✔ kompletní zastřešení HR aktivit na svěřených divizích ať už po stránce náborové, plánováného rozvoje, tak poskytnutí podpory v oblasti pracovně-právní legislativy

✔ zajištění funkčního náboru zejména na dělnické pozice (paliči, jeřábníci, svářeči, technici, ale také THP pracovníci do oblasti služeb) - tvorba inzerce, kooperace s agenturami, komunikace s výrobou za účelem tvorby popisu pozic, testování vhodných uchazečů

✔ koordinace nových nástupů a vedení onboardingu

✔ podílení se na PR aktivitách, včetně účasti na veletrzích, besedách ve školách, apod.

✔ vytváření reportů managementu

Profil kandidáta

✔ očekáváme zejména tvé nadšení pro práci a drive

✔ zkušenosti v oblasti náboru (ideálně ze strojírenství)

✔ velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost naslouchat

✔ budeš pracovat se standardními kancelářskými nástroji (MS Office), výhodou bude znalost systému RON

✔ nejdůležitější bude tvá schopnost najít lepší řešení a prosadit je

Nabízíme

✔ práci v silné společnosti a tým, který ti bude podporou i motivací

✔ 5 týdnů dovolené

✔ dotované závodní stravování

✔ příspěvek na dopravu a penzijní připojištění

✔ benefitní program Benefit plus

✔ akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista