Svářeč, mzda 38.000-50.000 kč/m, bydlení a svozy zdarma

Dobříš, Česko

Popis pozice

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme SVÁŘEČE/-KU, která/-ý bude svařovat na pohyblivých svařovacích linkách díly do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové) včetně koupelny a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny (možnost přesčasů na domluvě s mistrem)

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou svárů, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

Pokud nemáte platné svářečské oprávnění, je možnost jej obnovit. V případě, že umíte svařovat, ale nemáte oprávnění – možnost zajištění.

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY

Profil kandidáta

– zkušenosti se svařováním podmínkou

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda od 38.000 – 50.000 Kč/měs

  • příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod

  • příplatek za noční směnu 20% z průměru

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • vzdělávací kurzy

  • motivační bonusy

  • 25 dní dovolené na kalendářní rok

  • zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně

  • dotované závodní stravování nebo stravenky

  • svozy do zaměstnání ZDARMA

  • pitný režim v celém areálu

  • moderní, čisté a bezpečné prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4463382  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/hod.