Asistent/ka managementu

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti nedaleko Rychnova nad Kněžnou hledám šikovného kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/asistentky managementu!

Budete administrativní podporou a pravou rukou vedení společnosti, postupem času převezmete i administrativní agendu v oddělení nákupu.

Vhodný kandidát/kandidátka má komunikativní angličtinu, je pečlivý, samostatný a zodpovědný, popř. má zkušenosti s vedením administrativy. Práce je vhodná i pro absolventy, kteří se jen tak něčeho nezaleknou, příp. mají praxi z brigád či zahraničních stáží a pracovních pobytů.

Náplň práce:

  • administrativní podpora vedení závodu a oddělení nákupu

  • koordinace meetingů a porad, tvorba zápisů

  • organizace služebních cest

  • vedení registru smluv

  • plánování firemních eventů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické výhodou)

  • práce na PC (MS Office)

  • AJ na komunikativní úrovni

  • řp. B

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup

Nabízíme

  • samostatnou práci s možností růstu

  • příspěvek na stravné

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • poukázky na masáže, na sport

  • příspěvky na dovolenou

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová