Servisní technik až 50 000 Kč / měsíc

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti?

Jste zručný a máte zkušenosti jako montér či servisní technik?

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisního technika.

  • Provádění oprav a montáží u zákazníka.

  • Komunikace s obchodním týmem.

  • Evidence servisního skladu.

  • Klasické elektroinstalační práce po zaučení.

  • Řízení motorového vozidla - Ježdění v rámci České republiky

  • Vedení skladového hospodářství.

Profil kandidáta

  • velkou výhodou vyhláška 50 § 5

  • zkušenosti na podobné pozici - výhodou

  • manuální zručnost, samostatnost

  • ochota cestovat po ČR

  • směny: ranní 6 - 14 hod (popřípadě dle služebních cest k zákazníkům)

Nabízíme

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • Mzda: 40 000 až 50 000 Kč / měsíc

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc

  • Lokalita: Vestec u Prahy

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová