Seřizovač CNCstrojů soustruhy/frézky

Praha

Popis pozice

Hledáte práci, kde uplatníte praxi s obsluhou a seřizováním CNC strojů? Máte vzdělání technického směru? Vyhovuje Vám místo pracoviště Praha 9? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost s možností profesního růstu a k tomu atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů.
Určení parametrů řezu, sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces

Čtení a použití technických podkladů

Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů

Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů

Seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance

Kontrola používání řezných nástrojů

Pravidelně měření vyrobených kusů

Odzkoušení vyrobených předmětů

Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost

Profil kandidáta

Praxe se seřizováním CNC strojů (soustruhy, frézky)

SOU/SŠ technického směru

Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění

Zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc, Haiden nebo CAM systémy) výhodou

Znalost čtení výkresové dokumentace

Ochota pracovat na směny (2-směnný provoz PO - PÁ, ranní a odpolední)

Zodpovědný přístup k práci

Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v oboru strojírenství v lokalitě Praha 9

Stabilní zaměstnání, kde můžete uplatnit své zkušenosti a rozšířit své znalosti

Příležitost pracovat v perspektivní nadnárodní výrobní společnosti

Různorodou náplň práce

Práci v moderně zařízeném pracovišti s kvalitním strojovým vybavením

Možnost rozvoje

Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4463681  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.