Finance Controller

Praha

Popis pozice

Pro výhradního distributora v oblasti zajištění pitného režimu do společností s co nejmenší zátěží pro přírodu hledám do finančního týmu controllera.

  • Příprava forecastu a finančního plánu

  • Spolupráce na měsíčních finančních zprávách a klíčových výkonnostních ukazatelích i jejich včasné zařazení do konsolidačního systému skupiny

  • Vypracování podrobné analýzy rozptylu, porovnání s rozpočtem, prognózou a předchozím rokem

  • Ad-hoc analýzy a reporty

  • Odpovídejte na dotazy FP&A a controlling týmů skupiny

  • Řízení dat

  • Spolupráce na zlepšování ERP

  • Podpora finančního manažera

Profil kandidáta

  • Zkušenosti jako finanční controller alespoň 3 roky

  • Analytické myšlení

  • Plynulá znalost češtiny a angličtiny (častá komunikace se zahraničím)

  • Výborná znalost Excelu (funkce, kontigenční tabulky, práce s velkým množstvím dat)

  • Skvělý time-management a schopnost dodržovat deadliny

  • Zájem o zlepšování procesů, řešení problémů a podílení se na automatizaci

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti s 25 letou historií

  • Kolektiv lidí, kteří vždy táhnou za jeden provaz

  • Zázemí menšího týmu s přátelskou atmosférou a rodinném prostředí

  • Práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou

  • Flexibilita a možnost využití Home Office dle vlastních potřeb

  • Nástup ihned nebo dle dohody

  • Možnost kariérního posunu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297