Obchodník pro ČR a SK| Vysoký fix| Home office

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš prokazatelné zkušenosti v obchodu a vyznáš se ve strojírenství? Chceš mít jistotu v podobě stabilního férového fixního ohodnocení?  Pak se s tebou ráda potkám a představím ti detaily této lákavé pozice.

Pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí velké průmyslové armatury, hledáme nové kolegy do obchodního týmu. Budeš zodpovědný za trh v České a Slovenské republice
✔ budeš se podílet na rozvoji nových obchodních kontaktů

✔ očekáváme, že nezapomeneš věnovat péči rovněž dlouholetým stálým zákazníkům (předpoklad je fifty/fifty akvizice a péče)

✔ budeš řídit obchodní případy se zákazníky a povedeš jejich dokumentaci

✔ na základě tvých podkladů se bude tvořit marketingový a roční plán

✔ předáváš podněty pro rozšíření výroby a rozvoj portfolia

✔ spolupracuješ na cenotvorbě

✔ monitoruješ trh a konkurenci

Profil kandidáta

✔ min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

technický přehled (znalost strojírenství, jakosti materiálů) a prokazatelná praxe v obchodě

✔ velmi dobré komunikativní schopnosti a prodejní dovednosti

✔ prozákaznický přístup

✔ ochota cestovat v rámci regionu ČR, SK

✔ řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

práci odkudkoli v ČR (sídlo společnosti je na Opavsku) - můžeš si vybrat home office nebo kancelář

✔ zázemí nadnárodní společnosti

✔ motivující finanční ohodnocení

✔ týden dovolené navíc

✔ pružnou pracovní dobu

✔ příspěvek na stravování

✔ příspěvek na penzijní pojištění

✔ zvýhodněný telefonní program

✔ příležitost k profesnímu růstu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Práce převážně z domova

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4464143  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc