Business Development Manager

Praha

Popis pozice

Pro našeho mezinárodního klienta, který se zabývá výrobou a prodejem elektro-technických produktů, hledáme vhodného kandidáta, který bude aktivně rozšiřovat B2B obchod v České republice. Pokud hledáte příležitost v obchodě a máte přehled o segmentu elektrotechniky, pozice je vhodná právě pro vás.

  • Vyhledávání obchodních příležitostí a zajištění hladkého průběhu obchodu

  • Rozvoj komplexní obchodní strategie za účelem zvýšení zisku a rozvoje značky ve svěřeném teritoriu

  • Identifikace potřeb zákazníků dle požadavků trhu

  • Analyzování trhu a konkurence v oblasti elektro-technických produktů

  • Poskytování podpory zákazníkům a péče o ně

Profil kandidáta

  • Nejméně 3 roky zkušeností v oblasti prodeje elektra nebo elektrotechnických produktů

  • Obchodní duch a zaměření na dosažení obchodních cílů v teritoriu celé České Republiky

  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti

  • ŘP. skupiny B

  • Anglický jazyk na úrovni B2 (interní komunikace)

Nabízíme

  • Možnost rozvoje prodeje za celou Českou republiku

  • Práce v mezinárodní společnosti

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na rok a poté možnost pracovat přímo u klienta

  • Po půl roce nárok na bonusy až ve výši 25%

  • Služební telefon, počítač a automobil

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Hlaváčková
+420725807246
ID: 4464146  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.