Teamleader - Přestanov (m/ž)

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Přestanově hledáme zkušeného a spolehlivého teamleadera výroby.

  • Řízení výroby jednotlivých výrobních buněk dle pokynů nadřízeného a dle výrobní dokumentace

  • Dohled a zabezpečení plynulosti výroby

  • Koordinace změn plánu, kontrolula dostupnosti materiálu a nástrojů pro plynulý chod výroby

  • Vedení podřízených zaměstnanců, správa a dozor nad docházkou podřízených zaměstnanců, zajištění včasných podkladů docházky, spolu s hodnocením podřízených zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným

  • Vedení určené výrobní dokumentace

  • Kontrola dodržování výrobních postupů a zavedených systémů kvality

Profil kandidáta

  • Min. 2–3 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti

  • Zkušenost s vedením lidí nutná

  • Vzdělání technického směru

  • MS Office uživatelská znalost

  • Znalost čtení technické dokumentace

  • Znalost systémů řízení kvality

  • Schopnost motivovat podřízené

  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

  • Ochota práce ve směnném provozu (třísměnný i nepřetržitý provoz)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • Půlroční bonusy

  • Příspěvek na penzijní pojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská