Seřizovač lisovny - Louny (m/ž)

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Lounech hledáme šikovného seřizovače na lisovnu. Nástup přímo do kmene společnosti.

  • Kontrola spuštěné výroby

  • Kontrola nastavených parametrů dle seřizovací návodky

  • Korekce výrobních parametrů lisů při zjištění výrobních neshod

  • Montáž, demontáž forem - převzetí (sklad), nastavení, provozní údržba, uložení (sklad)

  • Nastavení, obsluha a denní údržba lisů, pásových dopravníků, gravimetrů · Spolupráce s oddělením QA

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru

  • Manuální a technická zručnost

  • Spolehlivost

  • Pracovní zkušenosti s výrobou a lisováním plastů

  • Ochota pracovat ve směnném provozu - ranní, odpolední, noční

Nabízíme

  • Práci ve stabilním a přátelském (rodinném) kolektivu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Věrnostní odměny

  • Práce v mezinárodní společnosti

  • Prémie každý měsíc až 25% mzdy

  • Příspěvek na údržbu pracovního oblečení každý měsíc

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská