Konstruktér - Senior

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro českou strojírenskou firmu hledáme konstruktéra (Junior/Senior).

Místo pracoviště: Český Dub

  • navrhování konstrukčních řešení montážních zařízení a měřících přípravků

  • provádění konstrukční řešení dle technických norem a požadavků na proces

  • zpracování technických výpočtů konstrukčních dílů

  • provádění oponentur konstrukčního řešení při schvalování konstrukce dodavatelů

  • účast na návrzích výrobních postupů pro nová zařízení

  • oživování zařízení a navrýhování potřebných optimalizací a nápravných opatření

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání s maturitou technického směru

  • praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici

  • znalost základů technického kreslení a tvorby výkresové dokumentace

  • znalost SW SolidWorks nebo Auto Cad

  • znalost MS Office (Excel, Power Point, …)

Nabízíme

  • fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností a představ

  • závodní stravování s letní zahrádkou

  • zkrácená pracovní doba (7h/denně)

  • Multisport karta a členství ve sportovním klubu

  • notebook a mobil k soukromým účelům

  • výhodný tarif od Vodafonu

  • možnost seberealizace a kariérního postupu v rámci firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4464493  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.