Zástupce vedoucího údržby

Ústecký kraj

Popis pozice

• Vedení týmu techniků

• Komunikace s externími dodavateli

• Správa vozového parku a areálu společnost

• Správa energetického managementu

• Zajišťování havárií a správa chodu společnosti (Facility)

• Zastupování vedoucího údržby v době nepřítomnosti

• Reporting na denní bázi v rámci výsledků údržby

• Kooperace s týmem Security

Profil kandidáta

• Min. SŠ vzdělání ideálně technického směru

• Praxi na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)

• Aktivní znalost AJ

• Zkušenosti s vedením lidí

• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

• Řidičský průkaz sk. B

• Flexibilitu, stresuodolnost, komunikativnost, rozhodnost, zaměřenost na cíl

• Povědomí o sériové výrobě

Nabízíme

• Profesní školení

• Zajímavé finanční ohodnocení

• Firemní benefity (odměny, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenkový paušál, 25 dní dovolené, unišeky, příspěvek na dopravu, pružná pracovní doba)

• Moderní pracovní prostředí

• Velký prostor pro vlastní seberealizaci

• Práci ve stabilní nadnárodní společnost

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4464805  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.