Tester (man/aut) - projekt Finská celní správa

Práce z domu

Popis pozice

Náš klient od roku 2016 pracuje na projektu pro Finskou celní správu. Jedná se o řešení elektronického celnictví eCustoms a patří k jedné z nejsofistikovanějších a  nejspolehlivějších implementací celního systému v celé EU.
Budete pracovat v menším, agilně fungujícím týmů FE a BE vývojářů a testerů, kteří jsou úzce propojeni s Business analytiky a Product Ownerem.

Budete se podílet na rozvoji mezinárodního product eCustoms, postaveném  na Microsoft platformě s použitím Model Driven Architecture.

Profil kandidáta

  • Zkušenost s manuálním testováním (automatizace testů výhodou)

  • Znalost metod a postupů testování softwaru

  • AJ na úrovni B2 a výše

  • Výborné komunikační schopnosti pro komunikaci s klientem (i v AJ)

Nabízíme

  • Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu

  • Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního růstu

  • Pružnou pracovní dobu, home office

  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: neomezená dovolená, 3 dny sick days, stravenkový paušál, karta MultiSport, firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)

  • Kompletní přehled benefitů najdete na

  • 5 týdnů dovolené

  • Zdravotní volno

  • Penzijní a životní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vysoká odměna za referral

  • Příspěvek na vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4464808  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.