Montážní dělník - různé pozice ve výrobě.

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobou klimatizací do vlaků a autobusů

aktuálně hledáme tyto pozice:

  • ELEKRIKÁŘE  (VYHLÁŠKA 50, §5 NEBO 6)

  • PÁJEČE (ZKUŠENOSTI S PÁJENÍM, PÁJEČSKÝ KURZ VÝHODOU)

Hlavní pracovní poměr.

2směnný provoz od pondělí do pátku - 8h směny

Místo výkonu průmyslová zóna Ovčáry.
ELEKTRIKÁŘKÉ PRÁCE:

  • Montáž  elektro komponentů a jejich propojování vodiči na základě schémat a výkresové dokumentace.

  • Finální testování pro vlakové a autobusové jednotky – ověření funkčnosti jednotky, kontrola správnosti elektro propojení pomocí speciálních měřících přístrojů aj.

PÁJENÍ:

  • Pájení za pomoci plamene tvrdé a měkké pájky.

Profil kandidáta

  • Praxe a platné průkazy.

  • Spolehlivost.

Nabízíme

  • Budete pracovat převážně na ranní směnu (8h), občas budete mít odpolední(8h).

  • Pracovní doba 6.00.-14.30.hod. a v případě odpolední 14.30.-22.30.hod.

  • Mzda od 31 000 Kč, po zapracování 39 000 Kč

  • Pohyblivá složka mzdy – osobní ohodnocení 0-11 %

  • Dotované stravné přímo v areálu firmy.

  • Týden dovolené navíc.

  • Přátelský kolektiv.

  • Čisté pracovní prostředí.

  • Dobrá dostupnost MHD.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Klepáčová
+420734524674
ID: 4465039  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/hod.