Senior BI Analyst |Ostrava |80% HO

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do analytického týmu mezinárodní společnosti hledáme seniorního BI analytika.

Budete zodpovědní za interní reporting pro různé části businessu. Samotná společnost je předním poskytovatelem tržních informací, poradenských služeb a akcí pro trhy informačních technologií, telekomunikací a spotřebních technologií.

Máte již zkušenosti v oblasti BI a ovládáte jazyky SQL a Python? Chcete se dále rozvíjet a primárně pracovát na novějších technologiích, jako jsou: DBT, Snowflake DB, Great Expectations?

Pak by pro vás tato pozice seniorního BI Analytika mohla být tou správnou volbou!

Spolupráce: HPP

Lokalita: Ostrava z možnosti Home Office až 4 dny v týdnu.

  • Tvorba BI reportů

  • Automatizace pravidelných reportů

  • Zpracování, reportování a vizualizace dat

  • Práce s technologii, které byste měl znát: DAX, SQL, Power BI, PostgeSQL, Python

  • Práce s novými technologiemi, které vás rádi naučíme: DBT, Snowflake DB, Great Expectations

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s Power BI / Tableau / Qlik

  • Znalost SQL

  • Znalost Python alespoň na základní úrovní

  • Angličtina – pokročila komunikativní (pro komunikaci s kolegy a práci s dokumentaci)

Nabízíme

  • Home Office až 4 dny v týdnu

  • Práci v přátelském týmu lidí

  • Pravidelná školení na soft i hard skills, kurzy AJ

  • 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, extra volno v období 23.12 – 31.12.

  • Denní komunikaci v angličtině

  • Stravenkový paušál, flexipassy

  • Možnost zkoušet nové věci (min. v proof of concept módu)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4465043  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.