Finanční controller

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Máte analytické myšlení a baví Vás práce s čísly? Disponujete praxí v oblasti finančního controllingu či analýz ve výrobní sféře? Bez problém se orientujete v Excelu a dokážete pracovat i s dalšími systémy?

Pro ryze českou, stabilní a inovativní společnost s vývojem vlastních výrobků hledám posilu na finanční oddělení! V této práci budete pravou rukou finančního ředitele, supportem pro nákupní a obchodní oddělení i celý management.

Náplň práce:

  • spolupráce s finančním ředitelem

  • rozpočtování a analýza ziskovosti zakázek (plánované x skutečné kalkulace)

  • spolupráce s obchodníky na cenotvorbě (i zahraničními)

  • optimalizace nákupních cen a kooperací

  • návrhy na změny IS z pohledu controllingu

  • plánování budgetů pro investice

  • spolupráce s účetním oddělením

  • AD hoc analýzy pro management

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření

  • praxe na obdobné pozici

  • AJ na komunikativní úrovni

  • pokročilý MS Office (Excel)

  • orientace v podnikových IS (výrobních)

  • analytické myšlení

  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • moderní prostředí a stabilní obor

  • finanční ohodnocení dle zkušeností s dalším růstem

  • roční bonusy

  • dovolenou navíc

  • příspěvek na stravování

  • penzijní připojištění

  • po zapracování možnost využívat Home Office

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4465580  Datum zveřejnění: 13.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.