Tester ERP Systému

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Než jakoukoliv novou funkci pustíme do světa mezi své zákazníky, musíme si být jistí, že je funkční. A to za všech okolností. S tím, jak náš ERP systém K2 neustále roste, potřebujeme nového člověka do týmu testerů. Ideálně někoho, koho baví hledat chyby a kdo je ve snaze něco rozbít skutečně kreativní.
Hledáme juniorní až středně zkušené testry, kteří mají smysl pro detail a chtějí se posouvat dále směrem do automatizace.

  • Testování našeho systému K2

  • Spolupráce na distribuci produktů našim zákazníkům

  • Programování nových testů a správa těch stávajících

  • Možnost naučit se automatizované testování

  • Pracujeme agilne

Profil kandidáta

  • Základy/přehled o programování

  • Analytické myšlení, schopnost hledat chyby a testovat, smysl pro detail

  • Základní orientace v SQL databázích

  • Čtení textu v angličtině

  • Zkušenosti s testováním aplikací nebo s implementací testů webových aplikací pomocí rámce Selenium výhodou

Nabízíme

  • Flexibilita - nehrajeme na pevnou pracovní dobu ani na pevnou dovolenou

  • Možnost homeoffice

  • Umíme táhnout za jeden provaz a bavit se spolu v práci i mimo ni

  • Fajn kolektiv

  • Agilní prostředí

  • Učení se nových věcí

  • Celá řada dalších benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4466098  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.