Obchodní zástupce pro export s home office| Strojírenství

Dolní Benešov, Česko

Popis pozice

Baví tě obchod a hledáš trochu té stability, přiměřený fix a zázemí firmy s dlouholetou tradicí? Nevadí ti čas od času vyjet na krátkou cestu a zbytek pracovat z kanceláře na Opavsku nebo v pohodlí domova? Pokud hovoříš anglicky, neváhej poslat své představení, ráda se s tebou potkám na pohovoru.

Pro strojírenskou společnost se silným zázemím a stabilním týmem obchodníků hledáme nového kolegu, který převezme portfolio stávajících zákazníků a zároveň se postará o rozvoj nového obchodu.

  • Řízení a rozvoj marketingové a prodejní činnosti přidělené oblasti (tvým hřištěm může být celý svět)

  • Obchodní cesty v rozsahu cca týden 1x za měsíc až 2

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí (předpoklad je 50:50 péče a akvizice)

  • Řízení obchodních případů se zákazníky

  • Předávání námětů pro rozšíření výrobního programu společnosti, technický rozvoj

  • Koordinace činnosti externího obchodního zástupce dané oblasti

  • předávání podkladů pro tvorbu marketingového plánu, ročních plánů včetně návrhu na jejich praktické zajištění

  • Komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání technického směru

  • Zkušenost a prokazatelné výsledky v obchodu

  • Schopnost denní komunikace v AJ

  • Velkou výhodou je orientace ve strojírenství (budeš muset umět porozumět jakosti materiálů apod.)

  • Znalost MS Office

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Pružná pracovní doba a možnost home office

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněný telefonní tarif

  • Práci v příjemném kolektivu

  • Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová