Technik v energetice

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta přijmeme nového kolegu na pozici Technik řízení energetického bloku. Společnost provozuje moderní zdroje na výrobu tepla a elektřiny splňující přísné ekologické normy ČR a EU.

  • Provozování technologických celků z operátorského stanoviště;

  • Řešení mimořádných provozních situací na řízeném technologickém zařízení, jejich vyhodnocování a přijímání nápravných opatření;

  • Zodpovědnost za bezpečný, ekonomický a ekologický provoz řízeného technologického zařízení.

Profil kandidáta

  • Úplné střední odborné vzdělání v technickém oboru (strojní, elektro) podmínkou;

  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou;

  • Ochotu pracovat 12hodinové směny (krátký, dlouhý týden), v nepřetržitém provozu.

Nabízíme

  • Roční bonus až 6 % roční mzdy;

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč;

  • Benefity vyplácené formou cafeterie ve výši 9 000 Kč;

  • Individuální měsíční bonus ve výši 12 % průměrného výdělku vyplácený kvartálně;

  • Zaškolení, vše Vás naučíme a postupně Vás zaškolíme;

  • Možnost profesního růst.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4466327  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.