Konstruktér

Liberecký kraj

Popis pozice

Na základě návrhu designéra budete konstruovat plastiky/svítidla převážně ze skla a kovu. Připravíte kompletní technickou dokumentaci projektů a budete pracovat na velké variabilitě zadání (od meších instalací pro soukromé rezidence až po velké komerční a developerské projekty). Budete komunikovat s odděleními projektového řízení, designu a výroby spolupodílet se na finálním auditu řešení s dalšími odborníky spolupracovat v týmu a pomáhat si při obzvlášť náročném projektu.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • Vzdělání v oboru nebo praxe na obdobné pozici

  • Aj - A2 (základy)

  • Znalost AutoCAD, Inventor nebo jiné

  • Samostatnost, zodpovědnost a ochota pomáhat druhým

  • Pozide vhodná i pro absolventy!

Nabízíme

  • Fin. ohodnocení od 40 000,- (záleží na Vašich zkušenostech)

  • Týden dovolené navíc

  • 13. mzda

  • Kafetérie

  • Stravenky

  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost práce z domova

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4466735  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.