Technolog, dobré platové podmínky

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do společnosti s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou domácích spotřebičů, hledáme šikovného technologa.

  • provozní podpora výroby

  • úpravy a tvorba technologických postupů

  • optimalizace stávajících technologií a procesů

  • automatizace a snižování nákladů

  • spolupráce s konstrukcí, logistikou, kontrolou, expedicí a mistry výroby

Profil kandidáta

  •  SŠ/VŠ strojního nebo technického zaměření

  •  praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě

  • AJ na komunikativní úrovni

  •  znalost práce na PC

  •  samostatnost, schopnost vést a pracovat v týmu

  •  řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  •  nástupní mzda dle zkušeností uchazeče

  •  flexibilní pracovní doba

  •  férový přístup a zázemí stabilní výrobní společnosti

  •  25 dní dovolené + další nadstandartní dny volna dle platné kolektivní smlouvy

  •  dotované závodní stravování

  •  příspěvek na penzijní připojištění až do výše 1000 Kč/měsíčně

  •  příspěvek na ozdravný program až do výše 2000 Kč/ročně

  •  odměna na dovolenou a na Vánoce a další benefity

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová