Skladový operátor až 35 000 Kč / měsíc

Praha

Popis pozice

Máš zkušenosti ze skladu a hledáš stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti?

Vyhovuje ti třísměnný provoz a bydlíš poblíž Klecan u Prahy?

Pro jednu významnou expediční společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladového operátora - specialista.
  • naskladňování a vyskladňování zásilek

  • obsluha VZV (pokud máš průkaz na VZV)

  • štítkování zboží

  • třídění zásilek pomocí čtečky

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici výhodou

  • ŘP sk. B

  • spolehlivost, loajalita

  • ochota pracovat ve třísměnném režimu (ranní, odpolední, noční - 7,75 hod / směna)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr - možnost převedení do kmenového stavu

  • mzda: 28 000 Kč / měsíc + až 7 000 Kč / měsíc variabilní složka mzdy

  • stravenkový paušál

  • 5 týdnů dovolené

  • lokalita: Klecany u Prahy (cca 15 min autobusem z Kobylis)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová