Finanční analytik/analytička

Praha

Popis pozice

Pro přední světovou společnost v oblasti zdravotnických a bezpečnostních služeb hledáme do nově vznikajícího Centre of Excellence nového člena týmu.

  • zodpovědnost za řízení měsíční závěrky

  • pravidelné a ad hoc analýzy dat - hledání odchylek od plánovaných hodnot a jejich příčin

  • podpora procesu plánování, prognózování a rozpočtování

  • příprava reportů, zpráv a návrhů na opatření pro vedoucí zaměstnance

  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta

  • bakalářský titul v oboru účetnictví, financí nebo příbuzném oboru

  • zkušenost z obdobné pozice 4-5 let (znalosti z oblasti FP&A, práce s velkým objemem dat)

  • velmi dobrou znalost Microsoft Excel

  • komunikativní úroveň anglického jazyka (kolegové i nadřízení jsou cizinci)

  • odolnost vůči stresu, schopnost umět řešit problémy, smysl pro detail

Nabízíme

  • stabilní práci a smlouvu na dobu neurčitou v nadnárodní společnosti

  • přátelský kolektiv pracující v moderní kanceláři přímo na Andělu

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • 2x týdně Home office

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Benefit karta a Multisport karta

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4467213  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.