Baví vás řídit? Pojďte jezdit do Německa dodávkou a vydělejte si na Vánoce

Zahraničí - ostatní (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

  • Řidič skupiny B pro dovoz zásilek přímo k zákazníkům pro partnerská depa

  • Budete mít k dispozici bezpečnou a moderní dodávku

  • Práce v lokalitě dle vlastního výběru - Berlín, Kolín nad Rýnem, Düsseldorf, Olching, Mnichov, Pommersfelden, Bayreuth, Sindelfingen, Hessen nebo Paderborn

  • Trasu každý den plánuje kolega - ráno si jen naložíte dodávku a naskenujete zásilky

  • Manipulace se zásilkami maximálně do 23 kg

Nejsou vyžadovány předchozí zkušenosti!

Profil kandidáta

  • Řidičský průkaz B

  • Čistý trestní rejstřík

  • Věk minimálně 18 let

  • Základy německého a anglického jazyka

Nabízíme

  • Základní hodinová mzda 13,5 € (328 Kč)

  • Bonus do konce roku 1-2 €/hod podle lokality depa

  • Příspěvek na ubytování 60€/noc po doložení potvrzení o ubytování

  • Přímá smlouva s klientem

  • Mzda vyplácená na účet vedený v německé bance

  • Příplatky dle německého zákoníku

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Chomoutová
ID: 4467378  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 645 EUR/měsíc