Financial Controller/ka Lounsko

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici finančního controllera/ky, který bude zodpovědný za kontrolu nákladů na provoz, včetně plánování, předvídání, účtování, přípravy výkazů, analýzu kontroly nákladů atd.

  • Přezkoumání údajů o finančních nákladech s cílem zajistit včasné a přesné vyplňování měsíčních kontrolních zpráv.

  • Odpovědnost za finanční plánování, porovnání údajů mezi úkonem a plánem, zajištění dokončení finančního rozpočtu (budget).

  • Včasné dokončení měsíčních a ročních uzávěrek (audit CI program, aplikace CI/CAR/TA/PR).

  • Analýza MUCU a plánu výroby.

  • Podílení se na zlepšení nákladů, podílení se interním auditu.

  • Aktualizujte souvisejících souborů pro IATF16949/OHSAS18000/BOS/ISO14000 pro zajištění efektivnosti dokumentu BOS.

Profil kandidáta

  • Preferované VŠ vzdělání nebo aspoň 3 roky zkušeností na podobné pozici.

  • Zkušenosti s řízením nákladů ve výrobní společnosti výhodou.

  • Komunikativní angličtina nutností (mezinárodní tým).

  • Mít silnou schopnost logického myšlení, předvídat, analyzovat.

  • Silné mezilidské dovednosti a komunikační dovednosti, vynikající týmový duch.

  • Znalosti SAP/QAD/Hyperion/BPC výhodou.

Nabízíme

  • Bonusy/prémie.

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění.

  • Stravenky/příspěvek na stravování.

  • Dovolená 5 týdnů.

  • Vzdělávací kurzy s školení.

  • Firemní akce.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4467380  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.