Finanční kontrolor/ka

Jihočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s controllingem? Komunikace v angličtině není problém?

Pak hledáme právě vás!

Přijmeme posilu do týmu na pozici FINANČNÍ CONTROLER!

  • kontrola ekonomického vývoje projektů

  • poskytování ad-hoc analýzy k danému tématu

  • plánování a kontrola investic

  • controlling v oblasti materiálů a zásob

  • roční a měsíční závěrky

  • komunikace napříč celou společností

  • prezentace a porovnání dat rozpočtu, analýza odchylek

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru

  • zkušenosti z controllingu 3 roky

  • AJ na úrovni B2

  • pokročilá znalost MS EXCEL

  • analytické myšlení

Nabízíme

  • smlouvu na HPP na dobu neurčitou

  • stravenkový paušál 55 Kč

  • sickday 4 dny za rok

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • školení, vzdělávací kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4467816  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.