Servisní technik stavebních strojů

Jihočeský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat jak v dílně, tak i v terénu?

ANO?!

Tak se přidejte do našeho týmu zkušených servisáků.

  • výjezdy ke klientům v rámci daného regionu (České Budějovice a blízké okolí)

  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů (podle návodu)

  • vyplnění souvisejících dokumentů

  • komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • vyučení ve strojírenském oboru

  • znalost mechanických oprav, zkušenost se servisem stavební či zemědělské mechanizace, případně nákladních aut

Nabízíme

  • důkladné zaškolení

  • výjezdy v konkrétním regionu (České Budějovice a blízké okolí)

  • nástup ihned, případně dle dohody

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4467820  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.