Technický nákupčí

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte předchozí zkušenost s nákupem náhradních dílů? Máte komunikativní angličtinu?

Hledáte zaměstnavatele mimo automotive a který vám poskytne nejen k fixnímu platu i širokou škálu zajímavých benefitů?

Pokud vás pracovní nabídka zaujala,tak čtěte dál.

  • správa skladu a nákup náhradních dílů od vybraných dodavatelů

  • stanovení a optimalizace skladových zásob

  • zajištění kritických náhradních dílů

  • komunikace s dodavateli

  • řešení technických problémů – komunikace s výrobou, dodavateli

  • spolupráce s odděleními údržby, výroby, skladu, logistiky a nákupu

  • adaptace nových pracovníků

  • vedení technické dokumentace pro stroje a zařízení

  • přijímání obchodních zástupců v prostorách společnosti

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ vzdělání

  • angličtina na komunikativní úrovni (B2)

  • znalost programu SAP, MS Office

  • znalost a orientace v nákupu náhradních dílů

  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • mzda 50 000 - 60 000 Kč

  • měsíční bonusy ke mzdě

  • 13. plat

  • docházkový bonus v hodnotě 1500 Kč/měsíc

  • věrnostní bonus - 8000 Kč/rok

  • stravenky v hodnotě 150 Kč/den

  • příspěvek na dopravu - 3,5 Kč/ km

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • 25 dní dovolené

  • vánoční dárky, firemní akce

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • flexibilní pracovní doba

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4467822  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.