Projektový manažer - nové projekty

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete se stát jedničkou v řízení nových projektů? Máte analytické myšlení a jste schopný si určit priority? Máte předchozí zkušenost s projektovým řízením? Tak hledáme právě vás!

  • řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení

  • sestavení časového a finančního plánu realizace projektu

  • řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu

  • řízení komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu

  • řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu

  • řízení všech dostupných zdrojů v projektu

  • nastavování KPI

  • plánování aktivit spojených s přípravou náběhu nového projektu

  • zajišťění změn v procesech na základě měnících se nastavení projektu

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)

  • aktivní uživatel na PC - MS Office, SAP

  • zkušenost v automotiv závodě a v zavádění nových projektů

  • anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou

Nabízíme

  • mobilní telefon, notebook

  • bonusy k výplatě

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • závodní stravování zdarma

  • 25 dní dovolené

  • jazykové kurzy a další vzdělávání

  • firemní akce

  • práce v mezinárodním prostředí

  • možnost denně využívat cizí jazyky

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4467824  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.