Finanční controller

Praha

Popis pozice

Jako finanční controller budete poskytovat podporu vedení firmy ve všech oblastech týkajících se finančního řízení a podpory rozhodování. Hlavní náplní práce je analýza finančních výsledků, příprava finančních plánů, příprava měsíčních a ročních závěrkových operací.

  • Analýza a příprava komentářů k finančním výsledkům

  • Sestavení finančního plánu, forecastu a modelování dlouhodobých výhledů firmy

  • Spolupráce na měsíční a roční závěrce

  • Účast na nastavování cílů pro manažery společnosti

  • Dohled nad dodržováním účetních standardů a vnitřních směrnic firmy

  • Podpora pro klientské týmy při řízení jejich portfolia zakázek

  • Ad hoc reporty, analýzy a projekty

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenost v oblasti auditu, financí, manažerského účetnictví a kontrolingu minimálně 2 roky

  • ACCA certifikace výhodou

  • Základy podvojného účetnictví

  • Pokročilá znalost MS Excel

  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2 nebo vyšší), plynulou znalost českého jazyka

  • Znalost práce na PC, především pokročilá znalost MS Excel (vzorce, kontingenční tabulky), PowerPoint, další nástroje na analýzu a prezentaci dat výhodou (PowerBI, ThoughtSpot apod.)

  • Schopnost stanovit si priority a dodržovat termíny

Nabízíme

  • Práci ve významné mezinárodní společnosti

  • Moderní pracoviště v centru Prahy/ možnost práce z domu

  • Zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní osobního volna

  • Životní pojištění

  • iPhone + laptop

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4468018  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc